W sytuacji, kiedy śmierć bliskiej nam osoby nastąpi poza granicami Polski, z dala od domu, bardzo trudną kwestią jest sprowadzenie ciała zmarłego członka rodziny z zagranicy. Najlepszym rozwiązaniem w tak trudnym przypadku jest kontakt z firmą, która kompleksowo zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok i organizacją uroczystości pogrzebowych.

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy przedsięwziąć jest skontaktowanie się z Zakładem Usług Pogrzebowych ARKA pod całodobowy numer telefonu 67 212 25 99 i zgłosić chęć skorzystania z usługi międzynarodowego transportu zmarłej osoby.

W momencie, kiedy złożą nam Państwo pełnomocnictwo, podejmiemy dalsze kroki w celu transportu zwłok osoby zmarłej do domu. Do tego typu zagadnień podchodzimy w sposób kompleksowy – rozpoczynając od załatwienia wszelkich formalności zgodnie z obowiązującymi w danym kraju przepisami prawa, poprzez odpowiednie przygotowanie ciała zmarłej osoby do transportu, na jak najszybszym przewiezieniu bliskiej nam osoby do domu.

Międzynarodowy transport zwłok

Doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zwłok w połączeniu ze znajomością specyfiki poszczególnych krajów jest gwarancją sprawnego przeprowadzenia powierzonego nam zadania.

Zatrudniamy doskonale wykwalifikowany personel znający języki obce, co w istotnym stopniu ułatwia nam dokonywanie wszelkich formalności poza granicami naszego kraju.

Do transportu zmarłych posiadamy 5 nowych, komfortowych karawanów, które są w pełni przystosowane do krajowego i międzynarodowego przewozu osób zmarłych.

Międzynarodowy transport zwłok