Zakład Pogrzebowy ARKA ma swoją siedzibę w Pile przy ul. 11 listopada 7, a także biuro w Trzciance przy ul. Sikorskiego 29. W naszych biurach czeka na Państwa pomocny i profesjonalnie przeszkolony personel, który pomoże Państwu przejść przez ten trudny czas. Z pełnym oddaniem przejmiemy wszelkie obowiązki oraz formalności związane z organizacją ceremonii pogrzebowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór trumien, urn, tabliczek, nekrologów, jak również odzieży dla zmarłych osób oraz kwiatów. Na Państwa życzenie organizujemy przyjęcia konsolacyjne (stypy) w wybranych lokalach gastronomicznych na terenie Piły i Trzcianki.

Na potrzeby obsługi uroczystości pogrzebowych, poza transportem zmarłych osób, zajmujemy się również organizacją przewozów autokarowych dla uczestników uroczystości pogrzebowych. Jako jedyny Zakład Pogrzebowy w Pile i Trzciance posiadamy własnego Melexa przystosowanego do obsługi uroczystości pogrzebowych.

Zakład pogrzebowy Arka Piła

Ceremonie pogrzebowe przeprowadzamy z należytą starannością, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Organizujemy pogrzeby o charakterze religijnym oraz świeckim.

Ostatnimi czasy bardzo popularną formą pochówku staje się kremacja. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w naszej ofercie znajduje się również taka forma ceremonii pogrzebowych. Oferując usługi z zakresu spopielania zwłok, dokładamy wszelkich starań, by wybrać takie krematorium, które spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem praktycznym.

W okresie od 15 października do 15 kwietnia przeprowadzamy ekshumacje zwłok na terenie całego kraju, załatwiając przy tym wszelkie formalności związane z tymi czynnościami.

Zakład pogrzebowy Arka Trzcianka

W trudnych dla Państwa chwilach świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe:

  • pośrednictwo w załatwianiu wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, sanepidzie, konsulacie (w przypadku międzynarodowego transportu zwłok),
  • całodobowe przewozy zmarłych z domu do chłodni po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub osobistym
  • transport zwłok z zagranicy z wykorzystaniem nowoczesnych karawanów pogrzebowych,
  • ustalanie terminów i organizowanie pogrzebów na cmentarzach komunalnych i parafialnych,
  • kremacje,
  • zakup odzieży dla zmarłych,
  • oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowych,
  • wynajem autokarów dla uczestników ceremonii pogrzebowej,
  • przeprowadzanie ekshumacji na terenie całej Polski.